Pravidla pro vracení zboží

ZÁSADY VRÁCENÍ
Storno

Přijímáme zrušení objednávek před odesláním nebo výrobou výrobku. Pokud je vaše objednávka zrušena, bude vám vrácena plná částka. Objednávku nemůžeme zrušit, pokud byl výrobek již odeslán.

Vrácení zboží (pokud se vztahuje)

Přijímáme vrácení výrobků. Zákazníci mají právo požádat o vrácení do 14 dnů od obdržení výrobku.
Aby bylo možné zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Musí být také v původním obalu. K vrácení potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu. Prosíme, neposílejte zakoupený výrobek zpět výrobci.
Zákazníkům bude účtován maximálně jedenkrát poplatek za poštovné (to platí i pro vrácení zboží); Za vrácení výrobku nebude spotřebitelům účtován žádný poplatek za doplnění zboží.


Vrácení peněz (pokud se vztahuje)

Jakmile obdržíme a ověříme vaše vrácení, zašleme vám e-mail s oznámením o přijetí. Rovněž vám oznámíme, zda bylo vaše vrácení schváleno nebo zamítnuto. V případě schválení bude vaše vrácení zpracováno a do stanoveného počtu dní bude na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby automaticky připsán kredit.

Zpožděné nebo chybějící náhrady (pokud se na ně vztahuje)

Pokud jste dosud neobdrželi vrácené peníze, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.
Poté se obraťte na vydavatele své kreditní karty, může nějakou dobu trvat, než vám bude vrácená částka oficiálně připsána. Poté kontaktujte svou banku. Často trvá nějakou dobu, než vám bude vrácená částka připsána. Pokud jste toto všechno udělali a stále jste neobdrželi vrácené peníze, kontaktujte nás na adrese

service@letfatburn.comStorno

Přijímáme zrušení objednávek před odesláním nebo výrobou produktu. Pokud je vaše objednávka zrušena, obdržíte zpět peníze v plné výši. Objednávku nemůžeme zrušit, pokud byl výrobek již odeslán.

Vrácení zboží (pokud se vztahuje)

Přijímáme vrácení výrobků. Zákazníci mají právo požádat o vrácení do 14 dnů od obdržení výrobku.
Aby bylo možné zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Musí být také v původním obalu. K vrácení potřebujeme účtenku nebo doklad o koupi. Prosíme, neposílejte zakoupený výrobek zpět výrobci.
Zákazníkům bude účtován maximálně jedenkrát poplatek za poštovné (to platí i pro vrácení zboží); za vrácení výrobku nebude spotřebitelům účtován žádný poplatek za doplnění zboží.