Pravidla přepravy

Pravidla přepravyKdy mohu očekávat, že zásilku obdržím?

Všechny objednávky jsou odesílány z našeho skladu do 5 pracovních dnů od podání objednávky. Zásilka vám bude doručena do 10-20 pracovních dnů od odeslání, v závislosti na dostupnosti dopravce a lokalitě. Omlouváme se, že může dojít ke zpoždění odeslání, pokud vaše zásilka vyžaduje celní odbavení nebo kontrolu, nebo ke zpoždění při přepravě způsobenému službami dopravce.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Číslo pro sledování zásilky vám bude poskytnuto v e-mailu s potvrzením o odeslání. Toto číslo můžete použít a sledovat svou objednávku na adrese www.17track.net.

Jaké jsou vaše přepravní sazby?

Máme pevnou sazbu za dopravu ve výši 2,99 USD do všech destinací po celém světě.

Do jakých zemí zasíláte zboží?

V současné době zasíláme zásilky do celého světa. Pokud však vaše země nemusí být obsluhována naší logistikou, budeme vás okamžitě informovat a provedeme potřebné změny ve vaší objednávce. Chcete-li se dozvědět více o našich seznamech destinací, kontaktujte nás na adrese support@shapesavants.com. Jak mohu změnit svou dodací adresu?

Změnu adresy můžete provést pouze do 23:00 (PDT, -7 GMT) v den odeslání objednávky. S žádostí o takovou změnu nás můžete kontaktovat na adrese service@letfatburn.com.

Mohu doručovat na jinou adresu, než je fakturační adresa mé karty?

Ano, je to možné.

Jakým způsobem je moje objednávka odesílána?

Objednávky jsou odesílány v běžné pracovní dny s výjimkou státních svátků. Každá objednávka podaná v sobotu nebo v neděli bude odeslána následující pondělí.